Mše 25. února v 18 hod.

Upozorňujeme, že z důvodu konání plesu VKH se bohoslužba v pondělí 25.2. posouvá na 18. hod. Co se týče středečních večerních bohoslužeb v 19. hod. (od 18. hod. adorace), začínají 13.2. Z personálních důvodů muselo být také posunuto pokračování středečních tématických kázání, bude od 27.2. v obvyklých 14-denních intervalech. 

Nabídka na výpomoc

Sháníme někoho, kdo by vypomáhal na SC. Jeho náplní by byla pomoc s chodem SC (otevírání, zavírání, drobný úklid...). Zájemci se mohou hlásit na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popř. telefonicky (V případě vzájemné dohody, je možná i nějaká finanční odměna). Díky

Nové klíče na SC

V nejbližších dnech proběhne k výměně zámků a klíčů ke vstupním dveřím na SC, prosím tedy všechny, kdo potřebují klíč, aby se ozvali. Bude potřeba, aby přidali na sebe e-mailový a telefonický kontakt. Zájemci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Důvodem je, abychom získali opět přehled nad tím, kdo má klíče a může se dostat na SC.

další novinky z VKH aktuální ohlášky