Skip to main content

Na jedno s Jančou & Tomem

Pokud chceš vědět, kdo a proč píše ty kecy na FB, web & Instáč tak doval na jedno(?) s námi, sraz je ve 20h u vchodu do jezutiského kostela! :)

Přijď na jedno!

...Čáu! Jsem Tom a možná už se známe z Akcí VKH, které jsme měli s Eliškou loni na starost. Studuju na Pajdáku biolu a zemák; když mi to možnosti a VKH dovolí, rád se podívám na film či do zahraničí; věnuji se hudbě, rodné Bystrcké i trošku středeční jezuitské schole, skautu, sportům a velmi rád trávím čas s druhými! ;) Letos jako místopředseda budu krýt záda Kačce a v případě potřeby doliju šťávu. Chci taky pomáhat a kontrolovat práci radních, aby vše běželo. Protože naším letošním cílem je osobně přiblížit VKH i SC co nejvíce vysokoškolákům, chci se o něj skrz tuto příležitost a také Propagaci (kterou máme s Jančou na starost) zasadit. V případě jakýchkoliv dotazů či námětů, budu rád, když se ozveš :)

Ahoj, jmenuji se Janča a v Brně studuji poslední rok práv. Státnicový rok se mi zdál málo náročný, proto jsem se rozhodla podílet se na činnosti VKH. Spolu s Tomášem máme na starosti resort propagace, tedy to, abyste byli zavčas a kvalitně informovaní o pořádaných přednáškách, plesech, úklidech kostela, víkendovkách a dalších akcích. Sledujte nás na webu VKH, facebooku a instagramu a nenechte si nic ujít! Pokud byste měli chuť pomoci jako dobrovolníci například tvorbou plakátků či videí nebo jinak, nebojte se ozvat na náš email! ;)

Janča Havlíčková & Tomáš Lamparter
propagace@vkhbrno.cz
mistopredseda@vkhbrno.cz