Skip to main content

Co se bude dít po zahajovačce?

A co to "mší nekončíme" jako je?
Při východu z kostela Ti nabídneme svařák při něm okoukni cedule a vyber si skupinku, která ti padne nejvíc do . Každý den sem přidáme jedno téma, sleduj to a jdi na jistotu!

PRVÁCI S KULTUROU
Právě jsi nastoupil do prváku a ty jo, neznáš tu nikoho a nic? Tak nepropásni šanci a poznej další prváky! Zasvětíme tě do VKH dění, přihodíme i nějaké praktické rady a HLAVNĚ se budeme bavit
Přemýšlíš o Víkendu (nejen) pro prváky nebo jsi o něm vůbec netušil?! Tak to je tahle skupinka nejlepší volba, nepovede ji nikdo jiný než Lucka a Stejsy, radní za kulturu a víkendovky

VÍNO PÁJA & PÁJA
Zažij, že i víno může být akční! S Pájou & Pájou se určitě nudit nebudeš .
S našimi radními pro akce navštiv SCčko (Studentské centrum), nahlédni pod pokličku plánovaných akcí a užij si příjemné posezení u skleničky dobrého vína .
Chceš, aby to byl úžasný večer?! Tak uber téhle super dvojce vrásky a přihlaš se jako dobrovolník na noční hru Postav Petrov!

DESKOVKY
Máš doma taky hru, kterou by sis rád zahrál, ale Tvé nadšení se obyčejně setkává jen s kyselými výrazy? Teď je ten pravý čas si ji vzít s sebou Pojď se pobavit u deskovek s Peťou a Vojtou, radními za sport a IT a krátká návštěva SCčka (Studentského centra) Tě taky nemine .
Navíc je to skvělá příležitost, jak prosadit nový sport ve VKH (mimochodem v tanečních jsou ještě volná místa ), nebo se něco víc dozvědět o chystaném novém webu

NA PIVO
Ano, ani tento rok nás skupinka "na pivo" nemine Těšit se můžeš na Káju a Standu, radní nejen za charitu . Kája je zároveň i naší úžasnou místopředsedkyní a Standa má ještě pod kontrolou finance .
Tihle dva se ovšem v radě poprvé nesetkali. Společně již minulý rok působili v divadelním spolku Buřtguláš a 9.10. po studentské mši proběhne derniéra jejich představení S čerty nejsou žerty .
Pokud chceš dělat tento rok něco smysluplného a zároveň se u toho dobře bavit, tak neváhej a zapoj se i Ty! Nemusíš být profík, jde spíš o dobré srdce a hodně nadšení . Jestli se o tom chceš dozvědět víc anebo se prostě jen dobře pobavit a poznat nové lidi, tak je tahle skupinka trefa do černého!

CHVÁLY
Pořád nevíš?! Jít na Zahajovačku a přijít o chvály, zvolit Chvaly Brno a odmítnout Zahajovačku? Těžká volba
Už tě dál nebudeme trápit! :) Nemusíš volit, zažij obojí! Kvůli nám se o půl hodiny posouvají, abys po skončení mše mohl s naší skupinkou na chvály vyrazit .
Je ti ale nějak líto, že se se super partou sice přemístíš, ale pak bude po všem?
I na to jsme mysleli! Po skončení chval se skupinka nerozpadá, ale vezme si Tě pod křídla Jana Zelená, naše bývalá radní za kulturu a aktuální členka kontrolní komise . Tak co, máš už teď jasno?!