Pozor, to tu ještě nebylo!!! Příští pátek 11. května jde VKHčko na tenis. Přihlas se včas, abys mohl s námi vyrazit.

Hledáme fotografy, profíky i lidi, kteří třeba jen rádi fotí. Jak víte na SC jsou stále vystaveny obrazy Klaudie, ale ona si je bude zase brát k sobě. Tudíž, aby SC bylo stále krásné, chceme zde vytvořit výstavu novou a to právě z vašich fotografií. Říkali jsme si, že by bylo super, aby fotografie byly na téma Boží krása. Fotografie prosím zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.do 20.5.

Po velmi vydařeném prvním kole je na místě tuto akci zopakovat. Druhé kolo beache je tu. Přijď 8. května. Minule to bylo parádní, tak neváhej a zapiš se, co nejdříve. 

Nevíte, co budete dělat na prvního máje? Máme pro vás hned dvě zajímavé nabídky, takže vemte kamarády a přijďte si zahrát.

Beach volejbal (10:00-12:00): Přihlašování
Minigolf (od 15:00): Přihlašování

Letos na koštu bychom rádi zatancovali Moravskou besedu (odkaz zde). Hledáme (nejen​) fanoušky folklóru, se kterými bychom moravskou besedu nacvičili​. Secvičení není komplikované​, základním předpokladem je umět polku​. Potřebujeme ještě minimálně dva kluky (na jednu kolonu) nebo šest kluků a dvě holky (dvě kolony)​. Každý týden proběhne nácvik na SC​, který bude trvat asi hodinu a půl. Začali bychom již tuto středu 25. dubna​, mimořádně v 16 hodin​. Na nácvik si s sebou vezměte pohodlné oblečení, taneční boty a něco k pití. Genarálka bude 16. května. před zahájením koštu. Zapisujte se prosím ​do této tabulky.