#nechcislevuzadarmo

Od 1. září 2018 jezdíme po České republice docela levně. Jasně, spousta lidí si z toho sedne na zadek. A asi nikdo se nebouří proti slevě. Ovšem (ač nepopulárně) se sluší říct, že věci mají svou cenu a nepadají z nebe. Kvůli našim slevám přicházejí (nebo spíš možná přijdou) o peníze potřebnější, než jsme my sami.

Máme pro vás výzvu: zkusme častěji než dřív podporovat ty, na které se zapomíná, ty, kdo myslí na rozvoj chudších částí světa, ty, kteří se snaží tvořit zajímavé a prospěšné projekty.

Pro inspiraci vám každý měsíc představíme na naší facebookové stránce jednu možnost, kde můžete nabídnout buď uspořený peníz, anebo pomocnou ruku, pokud vám tyto našetřené peníze opravdu přijdou vhod. Hlavně ale, ať nám to, prosím, není jedno.

V lednu jsme vás zvali na benefiční koncert a v únoru opět pokračujeme s našimi tipy na neziskovky, kterým můžete pomoci z prostředků ušetřených díky zlevněné dopravě :)
V končícím zkouškovém období jste si jistě často namáhali zrak dlouhým koukáním do skript a nočním bděním nad učením, a tak se v našem tipu zaměříme na ty, kteří pomáhají léčit slepotu v nejméně rozvinutých částech světa.