Rezort sportu se stará o to, aby ani tělesná schránka vysokoškoláků nezůstala opomíjena. Mezi tradiční akce, které rezort zajišťuje a zlepšují jak fyzickou, tak psychickou pohodu studentů, patří taneční, volejbal a sportovní den. V plánu je realizace nárazových pohybových aktivit jako fotbal, laser game, paintball, trampolíny, bowling apod. V plánech na nový rok figuruje i obnova dlouhodobé aktivity sportuj s VKH!

Taneční

Taneční probíhají pravidelně v sále u salesiánů v Žabovřeskách. Podzimní taneční je určeno především pro začátečníky nebo pro ty, kteří si potřebují připomenout správné kroky v základních tancích. Letos proběhlo devět devadesátiminutových lekcí. Začalo se 11. října a poslední lekce se uskutečnila 6. prosince. Lekce probíhaly ve středu od 19 hodin pod vedením zkušených lektorů. Cena za 9 lekcí byla 500 korun na osobu.

Jarní taneční navazuje na podzimní. Je tedy určeno jak absolventům podzimních lekcí, tak tanečníkům, kteří si jsou na parketě víceméně jistí v kramflecích. První lekce je předběžně naplánována na poslední únorový týden roku 2018.

Přihlašování na taneční probíhá formou google tabulek, které budou včas zveřejněny. Stejně tak podrobné informace k pokračovacím tanečním.

Volejbal

Hrajeme od prvního týdne podzimního semestru.
Chceme se aktivně hýbat, protože nás nebaví furt sedět.
Zveme všechny zájemce, které taky baví volejbal jako nás!
Dej vědět, že přijdeš na aktualizovaném doodlu: http://doodle.com/kcqfze3vq7zcuure
Kdy: Každý čtvrtek 20:00 - 21:30.
Kde: ZŠ Elišky Přemyslovny 497/10, Starý Lískovec šalina 8 a 6, zastávka Osová, po ulici Osová dolů pěšky a kolem kostela)
Za kolik: 50Kč/večer, pravidelní hráči mají členství v Orlu a platí 650 Kč, ostatní nečlenové 1100 Kč.

S dotazy se obracejte na Pavla Pohorského (Boris) na čísle 724 175 398 nebo na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sportovní den

Předběžný termín sportovního dne připadá na čtvrtek 7. června 2018. Součástí sportovního dne je turnaj ve fotbale a volejbale. Můžeš si sestavit vlastní tým a přihlásit se. Pokud však nemáš nikoho, s kým bys mohl jít, nezoufej. I tak se zapiš do tabulky a sleduj, kdo se k Tobě připojí a vytvoří tým.
Pokud se Ti však nechce běhat za míčem, ale rád by ses této akce zúčastnil, mám pro Tebe řešení. Pomoz nám tuto akci uspořádat. Bez Tebe to nepůjde! Můžeš se stát vedoucím fotbalu či volejbalu, zdravotníkem, rozhodčím, zapisovatelem týmů a výsledků, kytaristou nebo můžeš zastávat jinou důležitou funkci, záleží na Tobě!

Přihlašování týmů, jednotlivců i dobrovolníků probíhá přes google tabulku.

Pokud bys měl nějaký nápad (jakkoliv bláznivý), který bychom společně mohli zorganizovat a podniknout nebo bys jen prostě chtěl něco sdělit, neváhej a napiš na tento mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petr Bárta