Vysvětlivky zkratek:
Z - během zimního období L - během letního období A - během školního roku
P - během prázdnin 1-4 - první (resp. podle čísla) v měsíci N - nepravidelně; ověřte si den konání
REC - řeckokatolická bohoslužba NP - s nedělní platností  
S - studentská M - pro mládež D - pro rodiny s dětmi
LAT - latinsky ENG - anglicky SK - slovensky
PL - polsky DEU - německy V - vietnamsky
D/A - sloužena celý rok, ve školním roce je pro děti D, A - sloužena pouze ve školním roce, je pro děti  

 

 

 

Neděle

7:00 sv. Augustin, sv. Maří Magdalény, Komín (LAT/1), Líšeň - sv. Jiljí
7:15 Řečkovice
7:30 jezuité, Petrov (LAT), minorité, Bystrc, Husovice, Kohoutovice, Kr. Pole, Lesná, Staré Brno, Starý Lískovec, Tuřany, Žabovřesky
7:45 sv. Tomáš (LAT)
8:00 sv. Leopold, Křenová, sv. Jakub, Grohova, Komárov, Zábrdovice, Židenice
8:30 sv. Maří Magdalény, Jundrov, Líšeň - salesiáni (A), Řečkovice (A), Slatina
8:45 Bystrc (A), Soběšice
9:00 Petrov (D), sv. Augustin, minorité, sv. Tomáš, Lesná, Obřany, Řečkovice (P), Staré Brno, Žebětín
9:30 Křenová (D), sv. Jakub (D/A), Komárov (LAT/1), Kr. Pole, Starý Lískovec,Žabovřesky (D/A)
9:45 Zábrdovice (D)
10:00  jezuité, kapucíni, Bystrc, Husovice, Komín, Líšeň - sv. Jiljí (A), Líšeň - Kostelíček (P), Řečkovice (A), Tuřany, Židenice
10:15 sv. Maří Magdalény (REC, SK)
10:30 Petrov, minorité (D), sv. Michal, Kohoutovice (A), Lesná (A, D), Žabovřesky (A)
11:00 Křenová, sv. Jakub (A), sv. Tomáš, Staré Brno
12:15 jezuité (ENG)
15:00 sv. Michal
15:30 minorité
17:00 kapucíni, minorité (PL/N)
18:00 sv. Augustin, sv. Maří Magdalény, Bystrc (Z), Husovice, Líšeň - sv. Jiljí, Žabovřesky, Židenice (A)
18:30 Křenová, sv. Michal, Bystrc (L), Kr. Pole
19:00 sv. Jakub (SK/A)
19:30 sv. Tomáš
21:00 jezuité

každou neděli v 11.30 si můžete přijít poslechnout do kostela u jezuitů polední půlhodinku duchovní varhanní hudby

 

Pondělí

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Augustin (P), sv. Maří Magdaléna, sv. Tomáš, Líšeň - sv. Jiljí, Soběšovice, Žabovřesky
7:30 Petrov
8:00 sv. Augustin (A), sv. Jakub
8:30 sv. Maří Magdaléna
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:30 sv. Tomáš, Žebětín (D)
18:00 sv. Leopold, sv. Maří Magdaléna, Bystrc (Z), Husovice, Komárov, Komín, Kr. Pole, Lesná, Řečkovice, Soběšovice (N), Starý Lískovec, Tuřany, Zábrdovice (M/A), Žabovřesky (A), Židenice
18:30 Bystrc (L)
19:00 jezuité (S, A), sv. Jakub

 

Úterý

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Leopold, sv. Maří Magdalény, sv. Tomáš, Bystrc, Soběšovice, Žabovřesky
7:30 Petrov
8:00 sv. Jakub
8:30 sv. Maří Magdalény
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:00 kapucíni, Lesná
17:30 sv. Tomáš, Kohoutovice (A)
18:00 minorité (M/A), sv. Maří Magdalény, Husovice, Líšeň - sv. Jiljí, Řečkovice (N), Soběšovice (N), Staré Brno, Starý Lískovec (S/A), Zábrdovice, Žabovřesky - kaple (A), Židenice
18:30 Křenová
19:00 Petrov (S/A), sv. Jakub
20:00 sv. Michal

 

Středa

6:00 jezuité (S, N), Křenová
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Augustin (P), sv. Maří Magdalény, sv. Tomáš, Soběšovice, Žabovřesky
7:30 jezuité (S, A), Petrov, Líšeň - salesiáni (A)
8:00 sv. Jakub, Slatina, Žebětín (N)
8:30 sv. Maří Magdalény
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:00 kapucíni, sv. Rodiny (A, 2, DEU), Husovice
17:30 Petrov (A), sv. Tomáš (D/A)
18:00 sv. Augustin (A), sv. Maří Magdalény, Bystr (Z), Komárov, Komín, Kr. Pole (D), Lesná, Líšeň - sv. Jiljí, Řečkovice, Soběšovice (N), Staré Brno, Starý Lískovec (A, D), Tuřany, Zábrdovice (D/A), Žabovřesky (A), Žebětín (N), Židenice
18:30 Křenová, Bystrc (L)
19:00 jezuité (S, A), sv. Jakub, sv. Tomáš (M, 1)
21:00 Petrinum (A) Veveří 15

 

Čtvrtek

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodina
7:00 sv. Leopold, sv. Maří Magdalény, sv. Tomáš, Bystrc, Komárov, Komín, Lesná, Řečkovice, Soběšovice, Žabovřesky
7:30 Petrov
8:00 sv. Jakub, Líšeň - sv. Jiljí
8:30 sv. Maří Magdalény
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:00 kapucíni
17:30 Petrov, sv. Tomáš
18:00 sv. Maří Magdalény, Husovice, Kr. Pole, Slatina (D), Soběšovice (N), Staré Brno, Starý Lískovec, Tuřany, Zábrdovice, Žabovřesky (A, M, S), Žebětín (Z), Židenice
18:30 Křenová, Žebětín (L)
19:00 sv. Jakub, sv. Rodiny (A)
20:00 sv. Michal

 

Pátek

6:00 Křenová
6:45 sv. Rodiny
7:00 sv. Augustin (1), sv. Maří Magdaléna, sv. Tomáš, Soběšice, Žabovřesky
7:30 Petrov
8:00 sv. Jakub
8:30 sv. Maří Magdaléna
10:00  minorité
12:15 jezuité
15:30 minorité
17:00 kapucíni, minorité (A, D)
17:30 Petrov (D), sv. Tomáš
18:00 sv. Leopold, sv. Augustin, sv. Maří Magdaléna, Bystrc (Z), Husovice, Komárov, Komín, Lesná, Líšeň - sv. Jiljí, Obřany, Řečkovice, Slatina (1), Soběšice (N), Staré Brno, Starý Lískovec, Tuřany, Zábrdovice, Žabovřesky (A), Žebětín (Z), Židenice
18:15 Líšeň - salesiáni (A)
18:30 Křenová, sv. Michal (1), Bystrc (L), Kr. Pole, Žebětín (L)
19:00 sv. Jakub

 

Sobota

7:00 sv. Augustin, sv. Maří Magdalény, sv. Tomáš, Bystrc, Komárov, Komín, Řečkovice, Soběšice, Tuřany, Žabovřesky, Židenice
7:30 Petrov, Kr. Pole, Líšeň - sv. Jiljí
8:00 sv. Leopold, sv. Jakub, minorité, sv. Rodiny, Lesná, Obřany (1), Staré Brno, Žebětín
8:30 sv. Maří Magdalény
12:15 jezuité
17:00 kapucíni (NP)
17:30 sv. Tomáš (NP), Horní Heršpice (NP), Tuřany (1)
18:00 sv. Maří Magdalény, Bohunice (1, NP), Husovice (NP), Soběšice (N), Starý Lískovec (1, NP), Zábrdovice (NP), Žabovřesky
18:30 Křenová (NP)
19:00 sv. Jakub
19:30 Židenice (NP, V/N)
20:00 sv. Michal (NP)