Přítomní: Alanis, Zdenička (KK), Adélka, Káťa, otec Josef, Vojta, Aninka, Marťa, Marunka, Vašek Daněk, Anička Sch., Anežka

Píše: Zdenička

Anička Sch. modlitba

Maruška

ponožky – řešila velikosti a kolik párů by se koupilo, tabulku má u sebe kolik párů od které velikosti, jeden pár bude stát 34 Kč

 

úklid kostela jednou za 14 dnů, kdo by si vzal na starost

 

přístup studentů na SC, jak to udělat kvůli opatřením covidu, sestra Jana je pro, aby sem mohli jen očkovaní, spolča by nechala, ale snídaně by zrušila, Vašek navrhuje registraci přes formulář – ale problém i časový, kdo ty by to dělal a kontroloval… -- Anička Sch. tento systém navrhuje pro meet upy, Káťa by očkování a prodělání covidu neuznávala – jen testy. Maruška dodává, že antigennní testy jsou pro očkované zadarmo, takže pokud by byly 3 akce, tak by pro účastníky neměl být problém nechat se testovat.

Dát na SC dveře cedulku, že vstup jen pro očkované.

 

Do čajovny teď chodí cca 8 lidí. nehrozí, že tam bude tolik lidí, navíc nápis na dveřích, tak snad OK.

 

DUCHOVNÍ – Káťa – roráty

Duchovní obnova – přihlášeno 26 lidí

Duchovní doprovázení je zaplněné – 10 lidí je přihlášených.

 

VÍKENDOVKY – na druhé víkendovce bylo méně lidí, spolčo nechtějí, ale chtějí se vídat, prváci se na spolču domlouvají, obě víkendovky se povedly, dobrá zpětná vazba do příště. Studenti oceňovali, že se udělala víkendovka i pro druháky – minule kvůli covidu nebyla.

 

SPORT – Vašek tam nebyl na deskovkách, ale rozdělil úkoly ostatním.

taneční pořád běží, Vašek to neřešil – opatření, které je současně platné, zatím se rušit nebudou.

 

AKCE – zrušil se církevní silvestr kvůli pandemii i kvůli tomu, že by mohlo přijít málo lidí a bylo by to prodělečné. Ples nevíme, jak to bude, asi se bude muset něco vhodnějšího do této doby vymyslet. JSME V BOŽÍCH RUKOU! nedělat online akce, toho mají všichni dost z minulého roku. o. Stuchlý – ples potřebujeme, nemůže být v postní době, ale ať je klidně na Velikonoce nebo v létě! Uvažuje se o přesunutí. Maruška – v únoru po zkouškovém něco na styl degustace vína. otec navrhuje, aby to bylo v Barunce nebo aule Martina Středy. cimbálka je v pohodě. Vojta -- do konce roku už akce nejsou v plánu.

 

FINANCE – kdo chce něco proplatit, až Anička bude na SC, tak proplatí a dodá veškeré informace. Na dotace se ještě nikdo neozval.

 

KULTURA – opatření se budou kontrolovat.

 

CHARITA – řeší se Mikuláš, jsme domluveni s jedním chráněným bydlením v Pisárkách – bude jen jedna skupinka – Buřtguláš?, bude to 2. 12. + sháníme jednoho Mikuláše jedné paní, co psala mail :D, předvánoční tvoření – v pár lidech v galerce, spíš pro holky akce, studentům po mši se budou dávat perníčky na Mikuláše – kdyby buřt nemohl, půjde Pavel Dostál 

IT – Martin nic nemá, tak to bude rychlý :D Brožurka už je na webu. Fotky z víkendovky dá Martin na web. Řeší se nástěnka před kostelem, co nejde odemknout. Otec říká, že ještě jedny klíče by měly být v sakristii – řešit s o. Suchým, až potom páčit. Alanis se zeptá.

 

PROPAGACE – Alanis byla na duchovní obnově, soboty nebude bývat online, tak odpovídat bude až v neděli, ani stories nebudou. Úklid kostela se bude dávat automaticky do ohlášek.

 

KK – lepší komunikace s dobrovolníky

 

Otec Stuchlý – nic nemá

 

Maruška – meety-upy – jestli se bude dělat ještě nebo ne. Káťa zvažuje svařákovnu, 6. 12.

 

příští rada bude 7. 12., modlitbu si bere Martin