Krásnou neděli!
 
Po týdnu se opět hlásíme s ohláškami.
 
🌸 Pondělní studentská mše v 19 hodin je obětována za Fakultu veterinárního lékařství a za Fakultu veterinární hygieny a ekologie VETUNI. Ve středu jsou studentské mše u jezuitů v 7:30 a 19:00.
 
🌸 Budeme moc rádi, když se zapíšete do tabulky na čtení, modlitbu studenta a nesení darů během pondělních studentských mší. Není podmínkou, že musíte být z dané fakulty, za kterou je sloužena mše. Modlitba studenta bude nachystaná na ambonu a pro čtení si můžete zajít do sakristie. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dAqt0FrBEloxJgaXHYD0JOMw6k0GZjhaNr9Zw9Rqyh8/edit?usp=drivesdk
 
🌸 Po zítřejší mši se na SC uskuteční hned dvě akce! Tou první je “Pokec o radě s radními”, kde vám povykládáme něco o tom, jak se žije v radě, jak fungují dobrovolníci a dozvíte se vše podstatné o VKH. Přijít můžete všichni, i když se neplánujete do rady přidat, ale jste jen zvědaví, jak to u nás chodí.
 
🌸 S tím se pojí i volby do nové rady VKH Brno. Od pondělí bude možnost se přihlašovat jako kandidát do voleb. Přihlášky pište na e-mail a napište nám prosím o sobě i pár řádků.
 
🌸 Druhou pondělní akci bude Dobročinný mini bazárek, který začne ve 20:00 na SC. Určitě se stavte! https://www.facebook.com/events/1045717542994258
 
🌸 V úterý 3. 5. od 18:30 budou na SC Deskovky s Vaškem.
 
🌸 Ples VKH Brno! Náš ples se uskuteční 12. 5. v 19:00 v KC Semilasso a všichni jste srdečně zváni. Lístky si můžete koupit po pondělních mších v kostele nebo online zde: https://vkhbrno.reenio.cz/cs/#/term/P418374/2022-05-12;viewMode=day;hideResources=1;hideCalendar=1
Sledujte událost, ať vám nice neunikne! https://www.facebook.com/events/653365055954754/
 
🌸 Pokud byste chtěli přispět do naší plesové tomboly, budeme moc rádi, když své dary donesete během otevírací doby na SC. Děkujeme!
 
🌸 Ples by se nemohl uskutečnit bez dobrovolníků, a proto bychom vás chtěli poprosit, pokud byste nám chtěli s plesem pomoct, budeme nesmírně vděční a zapsat se můžete k jednotlivým funkcím v následující tabulce: http://tiny.cc/qmqquz
 
🌸 Před každou středeční mší svatou proběhne od 18:00 hodin tichá adorace, při níž se můžeme pomodlit za současnou situaci na Ukrajině.
 
🌸 V úterý a ve čtvrtek v 7 hodin bude na SC modlitba ranních chval. Pokud máte čas, budeme moc rádi, když se stavíte.
 
🌸 Zveme vás, abyste se připojili k naší modlitbě za mír na Ukrajině. Každý den se ve 21:00 modlíme desátek růžence za celou situaci na Ukrajině. Děkujeme všem za modlitby a veškerou pomoc.
 
Přejeme vám týden plný úsměvů!
 
Za VKH Brno
 
Alanis