Pěknou neděli!
 
Ohlášky jsou opět tady.
 
✨ Pondělní studentská mše v 19 hodin je obětována za Pedagogickou fakultu MU. Ve středu jsou studentské mše u jezuitů v 7:30 a 19:00.
 
✨ Budeme moc rádi, když se zapíšete do tabulky na čtení, modlitbu studenta a nesení darů během pondělních studentských mší. Není podmínkou, že musíte být z dané fakulty, za kterou je sloužena mše. Modlitba studenta bude nachystaná na ambonu a pro čtení si můžete zajít do sakristie. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dAqt0FrBEloxJgaXHYD0JOMw6k0GZjhaNr9Zw9Rqyh8/edit?usp=drivesdk
 
✨ Před každou středeční mší svatou proběhne od 18:00 hodin tichá adorace.
 
✨ Před pondělní mší proběhne v 18:15 modlitba růžence.
 
✨ V úterý a ve čtvrtek v 7 hodin bude na SC modlitba ranních chval. Pokud máte čas, budeme moc rádi, když se stavíte.
 
✨ Je spuštěno přihlašování do rady VKH Brno na příští akademický rok. Přihlášky posílejte na e-mail a napište nám, prosím, o sobě i pár řádků.
 
✨ Po pondělní studentské mši budeme na SC balit tombolu, takže pokud máte volný večer a rádi byste přiložili ruku k dílu, budeme vám nesmírně vděční.
 
✨ Ve středu 11. 5. bude od 15:00 Meet Up s Maruškou a Aninkou. Budeme společně připravovat na SC jídlo na ples, pokecáme a budeme se mít krásně.
 
✨ Ples VKH Brno! Náš ples se uskuteční 12. 5. v 19:00 v KC Semilasso a všichni jste srdečně zváni. Lístky si můžete ještě koupit zítra po mši.
Sledujte událost, ať vám nice neunikne! https://www.facebook.com/events/653365055954754/
 
✨ Pokud byste chtěli přispět do naší plesové tomboly, budeme moc rádi, když své dary donesete nejpozději zítra po mši na SC. Děkujeme!
 
✨ Ples by se nemohl uskutečnit bez dobrovolníků, a proto bychom vás chtěli poprosit, pokud byste nám chtěli s plesem pomoct, budeme nesmírně vděční a zapsat se můžete k jednotlivým funkcím v následující tabulce: http://tiny.cc/dobrovolniciples
 
✨ Po večerní středeční mši proběhne úklid kostela.
 
✨ Zveme vás, abyste se připojili k naší modlitbě za mír na Ukrajině. Každý den se ve 21:00 modlíme desátek růžence za celou situaci na Ukrajině. Děkujeme všem za modlitby a veškerou pomoc.
 
Přejeme vám krásný týden a těšíme se na vás na plese!
 
Za VKH Brno
 
Alanis