Pěknou neděli!
 
Ohlášky jsou po týdnu zde.
 
☀️ Pondělní studentská mše v 19 hodin je obětována za Farmaceutickou fakultu MU. Před touto mší bude od 18:15 modlitba růžence. Ve středu jsou studentské mše u jezuitů v 7:30 a 19:00.
 
☀️ Budeme moc rádi, když se zapíšete do tabulky na čtení, modlitbu studenta a nesení darů během pondělních studentských mší. Není podmínkou, že musíte být z dané fakulty, za kterou je sloužena mše. Modlitba studenta bude nachystaná na ambonu a pro čtení si můžete zajít do sakristie. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dAqt0FrBEloxJgaXHYD0JOMw6k0GZjhaNr9Zw9Rqyh8/edit?usp=drivesdk
 
☀️ Je spuštěno přihlašování do rady VKH Brno na příští akademický rok. Přihlášky posílejte na e-mail a napište nám, prosím, o sobě i pár řádků. Zítra nasdílíme (konečně) bližší info.
 
☀️ VKH merch je opět tady! Máme pro vás opět ponožky v tradičních dvou variantách Sůl země a Světlo světa. Tentokrát k ním ale přidáváme nový přírůstek do naší merch rodiny a tím jsou trička! Trička máme v dámském i panském střihu a budete si je moct koupit po každé pondělní studentské mši vzadu v kostele. Cena ponožek je 100 Kč a triček 200 Kč.
 
☀️ Děkujeme všem účastníkům, dobrovolníkům, pomocníkům a všem, kteří se podíleli na našem plese. Nesmírně si vážíme toho, že jste dorazili a tvořili spolu s námi tak úžasnou akci. Ještě jednou díky!
 
☀️ Hledáme dobrovolníky do čajovny. Pokud byste se chtěli přidat, ozvěte se Anince na e-mail .
 
☀️ Před každou středeční mší svatou proběhne od 18:00 hodin tichá adorace.
 
☀️ V úterý a ve čtvrtek v 7 hodin bude na SC modlitba ranních chval. Pokud máte čas, budeme moc rádi, když se stavíte.
 
☀️ Zveme vás, abyste se připojili k naší modlitbě za mír na Ukrajině. Každý den se ve 21:00 modlíme desátek růžence za celou situaci na Ukrajině. Děkujeme všem za modlitby a veškerou pomoc.
 
Přejeme vám mnoho sil v tomto zkouškovém období!
 
Za VKH Brno
 
Alanis 🙋‍♀️