Pojď do nové rady VKH Brno! 🙋‍♂️

S koncem našeho funkčního období nastává čas, kdy hledáme naše nástupce. Někoho, kdo by byl rád součástí skvělého díla, jako je VKH Brno. Volby se uskuteční 6. 6. během studentské mše svaté a vy se můžete přihlašovat do půlnoci 31. 5. ☀

V první řadě bychom Ti chtěli říct: "Neboj se." Opravdu se ničeho neboj.

💚 Táhne tě to do rady, ale nechceš do ní jít sám? Nevadí! I mezi námi je pár radních, kteří nikoho neznali, ale riskli to a přidali se k nám (Ahoj, třeba i já, Alanis).

💚 Bojíš se, že to nebudeš zvládat? Že nemáš zkušenosti? Jo, tak ty my taky neměli. Alanis nemá vystudovaný grafický design, a přesto dělá propagaci. Marťa nemá IT vzdělání, i tak je náš webmaster. Anička nemá ekonomku, ale i tak se naučila spravovat finance. A takto bychom mohli pokračovat. Neuměli jsme tyto věci, ale naučili jsme se je.

💚 Pořád jsme Tě nepřesvědčili? Neboj se, opravdu, budete si v radě navzájem oporou, bude vám pomáhat kontrolní komise, která se skládá z bývalých radních a ostatní bývalí radní Ti určitě kdykoliv rádi pomůžou.

VKH je především o krásném společenství, které dělá akce pro ostatní. Nejsme profíci, jsme úplně normální, děláme chyby, z těch se učíme a jedeme dál. Čeká tě ale rok, na který nezapomeneš a parta lidí, kteří ti chtě nechtě přirostou k srdci.

Takže pokud by ses chtěl/a přidat do nové rady VKH Brno, přihlas se na e-mailu a napiš nám něco o sobě.
Příklad:
Ahoj, jmenuji se Anička Nováková, studuji medicínu ve třetím ročníku a ráda bych se přihlásila do rady VKH Brno. Ráda chodím na hory a čtu Kunderu.
(příklad je tady uváděn, abyste s tím nemuseli trávit hodinu a půl jako já před rokem😁 zase zdraví Alanis)

A to nám bohatě stačí. Hlavně si s tím nelamte hlavu! 😊