Krásnou neděli!
Přinášíme Vám další ohlášky.
 
☀️ Pondělní studentská mše bude v 19:00 obětována za Fakultu Výtvarných umění VUT. Prosíme, abyste se zapisovali do tabulky na modlitbu studenta, čtení nebo nesení darů, i když nejste z dané fakulty. http://tiny.cc/pondelni
 
☀️ V 18:15 začne modlitba růžence. Kdo by se chtěl podílet na jejím průběhu, prosíme, ať se přijde před začátkem domluvit do sakristie.
 
☀️ Zítra v 16:00 začíná přihlašování do jarního kurzu tanečních.
 
☀️ V úterý a ve čtvrtek se na SC (Kozí 8 ) bude konat pravidelná modlitba breviáře v 7:30.
 
☀️ Ve středu 15. 2. již budeme slavit mši svatou v 7:30. Po ní následuje snídaně na SC, na kterou Vás srdečně zveme.
 
☀️ Dále je ve středu od 18:00 možnost svátosti smíření a adorace v kostele. Následovat bude mše svatá od 19:00. Po středeční mši proběhne úklid kostela. Moc oceníme, když se zapojíte!
 
☀️ Ve čtvrtek 16. 2. 2023 Vás zveme na na 27. reprezentační ples VKH Brno v říši divů. Sledujte událost http://tiny.cc/ples2023, ať Vám nic neunikne! Vstupenky si vyzvedávejte vždy po pondělní mši na SC (Kozí 😎.
 
☀️ Po studentské mši, v pondělí 13. 2., bude na SC probíhat balení tomboly. Pokud máte chuť a čas, oceníme každého pomocníka. Zároveň do této doby můžete přinést ještě jakýkoliv dar, kterým byste nás chtěli podpořit.
 
☀️ Kdo by měl čas ve středu, tak se na SC od 16:00 bude chystat plesové občerstvení. Tady Vás také rádi uvidíme!
 
☀️ Stále se můžete přihlašovat na Postní duchovní doprovázení přes následující formulář https://tinyurl.com/postnidoprov2023. Dlouho neváhejte, kapacita je omezená!
 
☀️ O víkendu 3.-5. 3. 2023 se bude konat Postní duchovní obnova s P. Miroslavem Heroldem na téma Cesta do Jeruzaléma. Přihlašovat se můžete přes tento formulář https://tinyurl.com/postniobnovaprihlaska. Sledujte také událost pro další informace https://tinyurl.com/obnovaudalost.
 
☀️ V pondělí 20. 2. Vás po mši zveme na přenášku Pavla Slezáka na téma Dobrovolníkem v Angole. https://tinyurl.com/prednaskaangola
 
☀️ Na Popeleční středu proběhne na mších tradiční sbírka na projekty charitativní pomoci na Haiti. Po večerní mši bude následovat beseda s Romanem Musilem o životě na Haiti. Více se dozvíte zde: https://tinyurl.com/besedahaiti.
 
☀️ V dubnu uspořádáme prodejní výstavu Vašich děl. Výnos půjde na zatím nespecifikované dobročinné dílo. Začněme tvořit – obrazy, fotografie, umělecky zpracované básně a další! Více informací se dozvíte brzy.
 
☀️ Na SC již opět můžete chodit v běžné otevírací době.
 
☀️ DCM Brno Vás 13. 2. od 17:00 zve na Valentinskou pouť. Více informací se dozvíte na jejich události: https://tinyurl.com/dcmvalentinskapout.
 
Přejeme Vám fajn týden a ve čtvrtek se těšíme na plese!🤩🥳
 
Za VKH Brno
Móňa