Krásnou neděli!
Přinášíme Vám další ohlášky.
 
☀️ Pondělní studentská mše bude v 19:00 obětována za Fakultu informatiky MU. Prosíme, abyste se zapisovali do tabulky na modlitbu studenta, čtení nebo nesení darů, i když nejste z dané fakulty. http://tiny.cc/pondelni
 
☀️ V 18:15 začne modlitba růžence. Kdo by se chtěl podílet na jejím průběhu, prosíme, ať se přijde před začátkem domluvit do sakristie.
 
☀️ Po studentské mši Vás zveme na přednášku Pavla Slezáka: Dobrovolníkem v Angole.
 
☀️ Od pondělí 27. 2. se budou místo růžence modlit křížové cesty. Pokud máte zájem podílet se na jejich průběhu, zapisujte se, prosím, do následující tabulky: https://tinyurl.com/krizovacesta23.
 
☀️ V úterý se bude konat pravidelná modlitba breviáře a ve čtvrtek modlitba s Písmem. Vždy v 7:30 na SC (Kozí 8 ).
 
☀️ Na Popeleční středu, 22. 2., proběhne na mších v 7:30 a v 19:00 tradiční sbírka na projekty charitativní pomoci na Haiti. Po večerní mši bude následovat beseda s Romanem Musilem o životě na Haiti. Více se dozvíte zde: https://tinyurl.com/besedahaiti.
 
☀️Zároveň ve středu bude adorace od 18:00 do 18:30.
 
☀️ Stále se můžete přihlašovat na Postní duchovní doprovázení přes následující formulář https://tinyurl.com/postnidoprov2023. Dlouho neváhejte, kapacita je omezená!🕊 Nebojte se prožít postní dobu aktivně, intenzivnější modlitbou. Více o formě doprovázení se dočtete ve formuláři.😇
 
☀️ O víkendu 3.-5. 3. 2023 proběhne Postní duchovní obnova s P. Miroslavem Heroldem na téma Cesta do Jeruzaléma. Přihlašovat se můžete přes tento formulář https://tinyurl.com/postniobnovaprihlaska. Sledujte také událost pro další informace https://tinyurl.com/obnovaudalost.
 
☀️ V pondělí 6. 3. se můžete těšit na přednášku Turínské plátno - Němý, ale výmluvný svědek s biskupem Františkem Radkovským.
 
☀️ Naši přátelé, chystající se na přijetí svátostí, začnou postní dobou intenzivní vrcholnou část své přípravy. Provázejme je svými modlitbami.🙏
 
Přejeme Vám pohodový týden!
 
Za VKH Brno
Móňa