Krásnou neděli!
 
Přinášíme Vám další ohlášky.
 
🌷 Pondělní studentská mše bude v 19:00 obětována za Lékařskou fakultu MU. Prosíme, abyste se zapisovali do tabulky na modlitbu studenta, čtení nebo nesení darů, i když nejste z dané fakulty. http://tiny.cc/pondelni
Naším hostem a celebrantem bude nakonec salesián, spisovatel a překladatel P. Zdeněk Jančařík, SDB.
 
🌷 Před pondělní mší svatou proběhne od 18:15 modlitební program o Duchu svatém. Zájemci, kteří se chtějí zapojit do čtení, dostavte se, prosím, před začátkem programu do sakristie.
 
🌷 Po mši Vás zveme na poslední hudební večer se scholou na SC.
 
🌷 V úterý se bude na SC v 7:30 konat pravidelná modlitba breviáře s následující snídaní.
 
🌷 Ve středu Vás zveme na mši v 7:30, po které následuje snídaně na SC.
 
🌷 Večer bude probíhat adorace s možností svátosti smíření od 18:00. Na ni bude navazovat studentská mše v 19:00. Po mši následuje Modlitba Taizé s Jakubčaty. Večerní mše i jakubské Taizé jsou poslední v tomto akademickém roce.
 
🌷 Pamatujte v modlitbě na naše přátele, kteří se připravují na přijetí svátosti biřmování dne 29. 5. v našem kostele.
 
🌷 Tým Katolické Charismatické Konference, v Brně na výstavišti od středy 5. 7. do neděle 9. 7. 2023, shání dobrovolníky do organizačního týmu při registraci.
Charismatická konference je skvělá akce, s duchovním i kulturním programem a fajn lidmi kolem! Další informace najdete tady http://konference.cho.cz. Každý dostane mnoho duchovního užitku, účast na programu zdarma a navíc dobré jídlo po celé dny! Zájemci ozvěte se, prosím, na adresu , pošleme Vám další informace.
 
Přejeme Vám pěkný týden!
 
Za VKH Brno
Móňa