Krásnou neděli!
Přinášíme Vám další ohlášky.
 
🌭 Pondělní studentská mše bude v 19:00 obětována za státnicující. Prosíme, abyste se zapisovali do tabulky na modlitbu studenta, čtení nebo nesení darů, i když nejste z dané fakulty. http://tiny.cc/pondelni Všem státnicujícím přejeme i my hodně zdaru.
 
🌭 Po mši Vás divadelní spolek Buřtguláš zve na představení Dvanáct měsíčků, které nám zahrají v aule Martina Středy. Představení budou opakovat ještě 12. 6., takže nezoufejte, pokud se Vám to zrovna zítra nehodí.
 
🌭 Před pondělní mší svatou již NEBUDE žádný duchovní program. Mše v pondělí budou bývat až do 26. 6.
 
🌭 V úterý se bude na SC v 7:30 konat pravidelná modlitba breviáře s následující snídaní.
 
🌭 V úterý večer proběhne Grilovačka pro dobrovolníky. Dobrovolníci se mohou hlásit do dnešní půlnoci prostřednictvím formuláře. Před grilovačkou od 17:15 budeme slavit mši svatou v katedrále sv. Petra a Pavla na poděkování za společné dílo.
 
🌭 Ve středu Vás zveme na mši v 7:30, po které následuje snídaně na SC.
 
🌭 Středeční večerní adorace a mše už také NEBUDOU.
 
🌭 Mládež z brněnského děkanátu ve věku 12–25 let je zvána na společné setkání u pečených vaflí s tematickým povídáním ve středu 7. 6. v 17:30 na faře (Brno, Lidická 6). Na akci se přihlašujte přes formulář: https://tinyurl.com/setkanivafle Případné dotazy směřujte na P. Josefa Janouška jos.janousek@email.cz
 
Přejeme Vám pěkný týden!
 
Za VKH Brno
Móňa