Neodmyslitelně patří k VKHčku, bez akcí by to nešlo…

Pod naší záštitou jich probíhá hned několik, při kterých dostaneš spoustu příležitostí narazit na nové přátele i staré známé, získat nezapomenutelné vzpomínky a oddechnout si během náročného studia.

Pokud chceš zažít super akci, poznat nové lidi nebo se prostě jen bavit, neváhej a přijď.

Za každou akcí stojí spousta času a práce, a to jak radních, tak i práce dobrovolníků!

Pokud ti přijde možnost zúčastnit se málo a chtěl bys přidat svoji ruku k dílu jako dobrovolník, budeme rádi! A jak na to? Před každou akcí je vždy vypsaná tabulka na jednotlivé činnosti a stačí se pouze napsat.

OKTOBERFEST

Hned v říjnu si užijeme první větší akci, při které si popovídáme a snáz se navzájem poznáme s pivem v ruce. A kdo by se přece jen nenašel v kríglu piva, nepřijde zkrátka, může se ohřát u svařáku.

MECHECHE

Už nám končí církevní rok a to je důvod k pořádné oslavě! Před začátkem adventní doby, ve které bychom se měli ztišit, musíme hlasitě poděkovat za vše, co se nám povedlo, i za to, co už se radši vracet nemusí.

PLES

Doufáme, že sis z našich tanečních lekcí odnesl dost, abys mohl na největší akci VKH zazářit i na parketu. Odvahu ti dodá skvělá nabídka na baru, ke které si budeš moct i něco zakousnout. Nezapomeň si rezervovat poslední čtvrtek před Popeleční středou, ať ti tahle velkolepá událost neunikne!

KOŠT VÍN

Pro jižní Moravu tradiční kulturní zážitek je bezpochyby se sklenkou vína u cimbálové muziky. Můžete se těšit na lahodné vzorky od vinařů z rozmanitých oblastí a regionů.

Pro nejaktuálnější informace sledujte náš Facebook a Instagram.

 

Jan Winige & Adam Kuník