ADÉLA DOSTÁLOVÁ

Jmenuji se Adéla a v Brně jsem teď druhým rokem, studuji tady na LF MU obor Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví. Studentské mše jsou pro mě nedílnou součástí mého brněnského života a tak jsem jsem se po (ne tak úplně) krátkém rozmýšlení rozhodla přihlásit do rady VKH. Ve volném čase (nebo vlastně kdykoliv) ráda čtu, zpívám (si), vařím (a pak to ještě radši jím), chodím na procházky (mému velmi špatnému orientačnímu smyslu navzdory) a velice ráda spím.

 


ALANIS VARMUSOVÁ

Jmenuji se Alanis (čteno elenys), jsem z Třince a letos studuji třeťák matematického inženýrství na FSI. Jenže s koronou a celou touto zvláštní situací se věci vyvrbily tak, že si bakalářské studium protahuji ještě o rok, což znamená, že budu mít příští akademický rok, mnohem víc času a ráda bych ho investovala do něčeho, co má smysl

Jsem kreativní duše a baví mě tvůrčí aktivita všeho druhu! S mou tvořivostí jde i ruku v ruce láska k organizování všeho a všech. Ráda se směju, hodně mluvím, pořád někde poskakuju a chystám překvapení každému, komu můžu!

Do rady se hlásím proto, že chci poznat nové lidi, milující Boha a společně se podílet na krásném díle, jakým je VKH.


ANEŽKA PROCHÁZKOVÁ

Jmenuji se Anežka a studuji druhý ročník molekulární biologie. Do rady kandiduji, protože po prvním roce v radě vím, že dílo VKH má velký smysl a můžu v něm rozvíjet svoji kreativitu.


ANNA SCHUBERTOVÁ

Ahoj! Jmenuji se Anna Schubertová, pocházím z Nového Malína u Šumperka a studuji zubní lékařství na LF MUNI. Ráda chodím do hor, posedím s přáteli (nejen u dobrého vína), poslouchám hudbu, čtu knížky nebo cvičím. Baví mě věnovat se dětem a mladým, organizuji farní tábory a podílím se na dalších součástech života ve farnosti. Kandidovat do rady VKH jsem se rozhodla, protože v tom vidím příležitost aktivně se zapojit, udělat něco pro ostatní, a taky výzvu pro sebe – a výzvy jsou podle mě to, co nás posouvá dál.


ANNA HUNEŠOVÁ
 
Ahoj,
jmenuju se Anička Hunešová, mám plus minus 23 let. pocházím z jihočeských Vodňan a tady v Brně studuji snad čtvrtým rokem portugalštinu. V radě už jsem byla tento akademický rok a ráda bych se do dění VKH zapojila i ten další. Ráda věnuji svůj čas a energii něčemu, kde vidím smysl a dílu, kde se spojují a setkávají lidé.
Anička

 

 


KATEŘINA ODVODYOVÁ

Věk: 24 let

Co studuji: Regionální rozvoj se specializací na cestovní ruch na Ekonomicko- správní fakultě MUNI (navazující magisterské)

Proč kandiduji: Brno mi přirostlo k srdci. Je to pro mě již taková rodina. Během tohoto roku mě členství v radě naplňovalo a vnímám, že mám ještě co nabídnout i další rok. Ráda organizuji akce a chtěla bych přiložit ruku k tomuto Božímu dílu.

Resort, kterému se chci věnovat: Kulturu jsem měla tento rok. V následujícím roce se nechám překvapit Božím vedením, kde mě chce mít. Dokážu si představit rezorty kulturu, víkendovky, duchovní nebo i propagaci. V kultuře jsem měla nápady na akce, které nebylo možné kvůli pandemii uskutečnit... třeba dělat každý měsíc večer podle nějaké země jako např. italský večer, španělský ... Oktoberfest!

Co ráda dělám: Miluji hudbu- aktivně i pasivně, ráda se setkávám s přáteli, peču dorty, ráda fotím, připravuji Studentský Velehrad, cestuji, poznávám nové lidi, zpívám v pondělní studentské jezuitské schole

Co mám ráda: Plzeň :D (pivo i město) a taky pizzu... brambůrky, lasagne od Aničky z akcí, kamarády, Boha, Brno, VKH Brno, přírodu, kavárny, spolubydlící, život, sebe, nebe, upřímnost, úsměv, autentičnost.


MARTIN ŠIMUNSKÝ

Jmenuji se Martin Šimunský, již jsem zaměstnán a také jsem působil ve VKH jako finančník v doznívajícím volebním období 2020/2021.

Jakožto finančník se mohu pochlubit několika málo úspěchy, které se nám společně s celou radou VKH a Pánem podařilo dosáhnout:

  • podání daňového přiznání,
  • absolvování postního programu pro muže Exodus 90 a posléze Oázy,
  • získání celkové částky 160 000 Kč z dotace MMB a finančního daru ČBK,
  • oprava spadlé poličky v akční místnosti.

MARIE KNOTKOVÁ

Jmenuji se Maruška Knotková a je mi 22 let. Studuji Speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě v Brně a jsem ve třetím ročníku. Pocházím z malé, ale zato krásné vesničky Kněževes, která leží v severní části Jihomoravského kraje. Ve VKH radě jsem měla možnost být již letos a měla jsem na starosti rezort Akce. I další rok bych se ráda zapojila do rady VKH a skrze toto společenství přibližovala mladým vysokoškolákům nejenom víru.

 


VÁCLAV DANĚK

Jmenuji se Vašek a v nadcházejícím akademickém roce budu (snad, přijímačky mě ještě čekají) nastupovat do prvního ročníku doktorského studia historie. Mezi mé koníčky patří například čtení, cestování, nebo deskové hry…


VOJTĚCH PAVLŮ

Jmenuji se Vojta a vyrostl jsem na kopci nad Kunštátem. V Brně jsem postupně studoval střední a vysokou školu, nyní už nestuduji ale pracuji v IT firmě. Mám rád přírodu, hudbu a knihy. Po několika letech občasného dobrovolničení a angažmá v Buřtguláši jsem se rozhodl jít do rady, kvůli koronaviru jsem si ale v radě neprožil to co jsem chtěl. Proto bych chtěl jít do rady znovu.