Krásnou neděli!
 
Přinášíme Vám další ohlášky.
 
🌿 Pondělní studentská mše bude v 19:00 obětována za Fakultu architektury VUT. Prosíme, abyste se zapisovali do tabulky na modlitbu studenta, čtení nebo nesení darů, i když nejste z dané fakulty. http://tiny.cc/pondelni
 
🌿 V 18:15 začne modlitba křížové cesty. Pokud máte zájem podílet se na jejím průběhu, zapisujte se, prosím, do následující tabulky: https://tinyurl.com/krizovacesta23.
 
🌿 Po mši Vás zveme na přednášku Marka Orka Váchy na téma Umění žít. Přednáška bude nahrávána , a poté přidána na náš Youtube.
 
🌿 V úterý se bude na SC v 7:30 konat pravidelná modlitba breviáře. Během postní doby ranní modlitby ve čtvrtek nebudou, děkujeme za pochopení.
 
🌿 Ve středu Vás zveme na mši v 7:30, po které následuje snídaně na SC.
 
🌿 Večer bude probíhat adorace s možností svátosti smíření od 18:00. Na ni bude navazovat studentská mše v 19:00.
 
🌿 Po středeční mši proběhne úklid kostela, tak budeme rádi za každou pomoc.
 
🌿 Připravili jsme si pro Vás ozvláštnění v podobě dobrodružné hry Mafie VKH Brno. Přihlašování je již spuštěno. Více o této události se dozvíte přes následující odkaz: https://tinyurl.com/mafievkhprispevek Abychom mohli začít hrát, potřebujeme zvýšit minimální počet účastníků. Proto s přihlašováním neváhejte a Ti z Vás, kdo už přihlášeni jsou, pozvěte i své kamarády!
 
🌿 Kdo si chce odpočinout a při tom se výtvarně vyřádit, má příležitost na akci Malujeme s Kubou. Více o této super akci se dozvíš v příspěvku: https://tinyurl.com/malujemefb.
 
🌿 Zapište si do diářů termín Noční křížové cesty, která proběhne ve středu 5. 4. 2023 po večerní mši svaté.
 
🌿 Naši přátelé, chystající se na přijetí svátostí, začnou postní dobou intenzivní vrcholnou část své přípravy. Provázejme je svými modlitbami.🙏
 
Přejeme Vám pozitivně naladěný týden!
 
Za VKH Brno
Móňa