Ve VKH se pořádně něco děje, a není vůbec jednoduché si pamatovat kdy a kde je nějaká akce nebo přednáška. Právě proto je tu propagace. Naším úkolem a cílem je, abyste nepropásli žádnou akci pořádanou VKHáčkem. Snažíme se abyste o všech akcích dopředu věděli, a abyste měli přehled o všem co se chystá a nic vám neuniklo.

Naší prioritou je facebook. Zde sdílíme všechno co bude. Víkendovky, přednášky a další jednorázové akce. Sdílíme ale také přednášky, workshopy či jiné akce, které třeba úplně s VKH nesouvisí, ale stojí za to aby se o ní vědělo. Jo a nastavte si VKH aby se vám na fb zobrazovalo vždy nahoře.

Samozřejmě máme i webovky (www.vkhbrno.cz), kde se také dozvíte vše potřebné a vše co se chystá. Pokud chcete nahlédnout do zákulisí a vidět neformální tvář neziskovky, tak nás sledujte i na instagramu: vkhbrno. Pro ty kdo chtějí vědět opravdu o všem, tak u nás fungují ohlášky. Každotýdenní balíček informací, kde je kompletně vše, i takové věci co nepadnou nikde jinde, pro odběr se přihlas přes tento formulář.

Tomáš Heger